fbpx

Wysyłka i zwroty

Posiadając jeden z najnowocześniejszych magazynów logistycznych w Europie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą obsługę. Zamówienia złożone aż do godziny 15:30 zostaną wysłane tego samego dnia – warunkiem jest wybranie kuriera. Zamówienia wysyłane do Paczkomatów realizujemy tego samego dnia do godziny 14:00.

Zamówienia realizowane w Polsce dostarczane są w 98% przypadków już następnego dnia! Na dostawę do innych krajów Unii Europejskiej będziesz musiał poczekać około 2-4 dni roboczych. Produkty CBD wysyłamy tylko do krajów, w których jest ono legalne.

W momencie nadania przesyłki Zamawiający otrzymuje e-mailem numer przesyłki, dzięki któremu można śledzić proces doręczenia i oszacować przewidywany termin dostarczenia. Jeśli okaże się, że z jakiejś przyczyny przesyłka nie może wyjść zgodnie z planowanym harmonogramem – informujemy Zamawiającego o tym fakcie SMSem.

FORMA WYSYŁKI DOSTAWA PRZEDPŁATA POBRANIE
Paczkomaty InPost 1-2 dni robocze 7 zł 10 zł
Kurier 1-2 dni robocze 9 zł 12 zł
Kurier z piątku na sobotę (wybrane miasta) 1-2 dni 30 zł 30 zł

 

Wszystkie zamówienia powyżej kwoty 200 zł wysyłane są na nasz koszt kurierem lub Paczkomatem. Nie obejmuje to zamówień dostarczanych w sobotę.

Zwroty i reklamacje

Każdemu zdarza się kupić coś, co nie spełnia jego oczekiwań – a najtrudniej jest dokonać odpowiedniego zakupu w sklepie internetowym. Wiemy, jakie to uczucie i również go nie lubimy. Poczucie straty pieniędzy i kolejny niepotrzebny przedmiot w domu, który ostatecznie nie przypadł nam do gustu. Nie pozwalamy jednak na to proponując korzystną politykę zwrotu. Chcemy, abyś w pełni był zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

30 dni na zwrot
Możesz zwrócić zakupione w produkty w przeciągu 30 dni od otrzymania zamówienia – bez podawania przyczyny! Produkt musi być oryginalnie zapakowany i nieotwierany, a także przechowywany w odpowiednich warunkach – najczęściej niskiej temperaturze, nie narażonym na działanie promieni słonecznych. Produkt musi nadawać się do dalszej odsprzedaży.

Procedura
Aby skorzystać z możliwości zwrotu, prosimy o kontakt. Zajmiemy się sprawą tak szybko, jak to tylko możliwe, abyś jak jak najwcześniej otrzymał zwrot gotówki lub inny produkt.

Scroll to top